Narożnik prawostronny a lewostronny. Jak rozróżniać strony narożników?
Narożnik prawostronny a lewostronny. Jak rozróżniać strony narożników?

Narożnik prawostronny a lewostronny. Jak rozróżniać strony narożników?

Ile razy zdarzyło się, że klienci nawet kilkanaście dni po złożeniu zamówienia dzwonili do nas, żeby upewnić się, czy zamówili poprawną stronę narożnika… Aby pomóc Wam uniknąć kłopotów i pytań spędzających sen z powiek, prezentujemy krótką instrukcję rozpoznawania strony narożnika!

Narożnik prawy czy lewy – jak odróżnić?

W Internecie jest wiele instrukcji mówiących o tym, jak rozpoznać narożnik prawostronny od lewostronnego. Pisze się o metodzie na rękę, na krótszy bok, na literę „p” – my jednak mamy dla Was metodę prostszą do zapamiętania. Wystarczy bowiem stanąć przed meblem i spojrzeć, po której stronie jest jego róg. Jeśli narożnik mebla jest po naszej lewej, to mamy do czynienia z narożnikiem lewostronnym, jeśli po prawej – to mebel jest prawostronny.

Czy wszystkie sklepy określają stronę narożnika w ten sam sposób? Właściwie można przyjąć, że wirtualnie tak – sami znamy tylko jednego producenta, który robi to odwrotnie. Dla pewności jednak zawsze warto przyjrzeć się danemu sklepowi i temu, jak określa, kiedy narożnik jest prawostronny, a kiedy lewostronny; większość sklepów zamieszcza takie informacje w widocznym miejscu albo – jak my – prezentuje mebel w galerii w taki sposób, że automatycznie jego zdjęcie zmienia stronę, kiedy przy wyborze produktu klikniemy na „lewy” lub „prawy”. Takie wizualne przedstawienie strony mebla naprawdę pomaga zaoszczędzić wielu kłopotów!

narożnik-prawostronny-jak-odroznic

narożnik-prawostronny-jak-odroznic

Narożnik prawy Uki

naroznik-lewostronny-jak-odroznic

Narożnik lewy Feroce

narożnik-lewy

Narożnik lewy Miumiu

narożnik-prawy

Narożnik prawy Softi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl