Karencja Santander

Kup teraz, a pierwszą ratę zapłać na wiosnę!
RRSO 7,44 %


 

Kredyt w Santander Consumer Banku - jeszcze lepiej dopasowany do Twoich możliwości.

Korzystając z karencji, czyli przesunięcia terminu rozpoczęcia spłaty kredytu, możesz przełożyć spłatę pierwszej raty o dwa pełne miesiące, licząc od daty zawarcia umowy o kredyt1. Jeśli więc zakupu dokonasz 16 grudnia i skorzystasz z oferty karencji, pierwszą ratę zapłacisz 16 marca! 


Aby obliczyć wysokość rat dla interesującego Cię produktu, kliknij na przycisk .

Jeżeli zdecydujesz się na zakup przy użyciu rat, wystarczy, że zaznaczysz je jako metodę płatności w koszyku. Po ukończeniu zakupu zostaniesz przeniesiony na stronę banku Santander, gdzie uzupełnisz swoje dane.

 

 


 

Dla propozycji kredytu na zakup towarów i usług, z karencją w spłacie pierwszej raty na 2 miesiące, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 7,44 %  wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 10.12.2020 r. Propozycja obowiązuje dla umów zawartych w terminie od 10.12.2020 r. do 31.12.2020 r. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl

Firma ARTID Artur Stalmach występująca w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem ARTID Artur Stalmach. 


1 Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl